Anıtkabir’e Yakın Konaklama Seçenekleri

Anıtkabir’e Yakın Konaklama Seçenekleri
Karakter Boyutu

Anıtkabir’e Yakın Konaklama Seçenekleri

Anıtkabir’e Yakın Konaklama Seçenekleri
İç Anadolu Bölgesi’nin en gelişmiş şehirlerinden birisi olan başkent Ankara, köklü geçmişi ile yerli ve yabancı turistlerin dikkatini çekecek tarihi yapılara ev sahipliği yapmaktadır. Ankara ziyaretinde ilk sırada Anıtkabir yer almaktadır. Anıtkabir, ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün anıt mezarını kapsayan bir kompleks olarak her yıl binlerce insanı ağırlamaktadır. 
Anıtkabir’i görmek amacıyla Ankara’yı ziyaret edenler için Anıtkabir çevresinde birçok Ankara Çankaya Otelleri hizmet vermektedir. Otellerin merkezi konumu sayesinde Anıtkabir başta olmak üzere diğer tarihi ve turistik yerler de keşfe çıkılabilmektedir.

İlci Residence Hotel
Ankara iline bağlı Çankaya ilçesinde yer alan İlci Residence Hotel, merkezi konumu ile avantajlı bir tatil fırsatı sunmaktadır. Başta Anıtkabir olmak üzere Kızılay Meydanı, Ankamall ve Cermodern gibi turistik noktalara yürüme mesafesindedir. Oda kahvaltı konsepti ile konuklarını ağırlamakta olup, 1 adet a’la carte restoranında Türk mutfağının eşsiz lezzetlerini servis etmektedir. Yılın dört mevsimi yüzmek isteyenlere özel 1 adet kapalı yüzme havuzuna sahiptir. Ayrıca ruhen ve bedenen dinlenmek isteyen konuklarına özel Türk hamamı, Fin Hamamı, jakuzi, fitness merkezi ve sauna gibi olanakların sunulduğu Spa & Wellness bölümü ile hizmet vermektedir. İş seyahatine çıkanlar ise otelin 1 adet tam donanımlı toplantı salonunu kullanabilmektedir.

İlci Residence Hotel

İlci Residence Hotel

Hotel İçkale 
Hotel İçkale, Ankara’ya bağlı Çankaya ilçesinde yer almaktadır, Odaları, Anıtkabir’in muhteşem manzarasını gözler önüne sermektedir. Anıtkabir’e çok kısa yürüme mesafesinde olup, Kızılay Meydanı, Ankara Etnografya Müzesi ve Kocatepe Cami gibi önemli noktalara da yürüyerek ulaşım sağlanabilmektedir. 1 adet a’la carte restoranında lezzet şöleni yaşatan otel, oda kahvaltı konsepti ile hizmet vermektedir. 1 adet kapalı havuzu ile yılın dört mevsimi yüzmenize olanak tanınmaktadır. Stresten arınmak isteyenler için otelin Spa & Wellness bölümünde buhar odası, sauna, Türk hamamı, masaj, fitness merkezi, Bali masajı ve cilt bakımı gibi olanaklar sunulmaktadır. Ayrıca iş görüşmeleri için farklı konseptlere sahip toplam 5 adet toplantı salonu ile kolaylık sağlamaktadır.

Hotel İçkale 

Hotel İçkale 

New Gate Hotel
Ankara’nın Çankaya ilçesine bağlı Gazi Mustafa Kemal Bulvarı’nda yer alan New Gate Hotel, konforlu bir tatilin kapılarını aralamaktadır. Merkezi konumunda dolayı ulaşımın kolaylıkla gerçekleştirilebileceği otel, Anıtkabir, Kızılay Meydanı ve Ankara Hava Kuvvetleri Müzesi gibi turistik yerlere yürüme mesafesindedir. Konuklarını oda kahvaltı konsepti ile ağırlayan otelde 1 adet a’la carte restoran yer almaktadır. Temel ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamakta olup, iş seyahatine çıkanlara 1 adet tam donanımlı toplantı salonu ile hizmet vermektedir.

New Gate Hotel

New Gate Hotel

Güvenay Business Hotel
Anıtkabir’e yürüme mesafesinde olan bir diğer otel olan Güvenay Business Hotel, konforlu ve rahat bir tatilin kapılarını aralamaktadır. Kolay ulaşım sağlanabilecek bir konumda yer almakta olup, hem iş hem de turistik amaçlı gelen konuklarını ağırlamaktadır. Otel, oda kahvaltı konsepti ile hizmet vermektedir. Ana restoranında farklı lezzetler servis edilmektedir. Konuklarının temel ihtiyaçlarını karşılayabilecek genel olanakları ile kolaylık sağlamaktadır. Ayrıca 1 adet tam donanımlı toplantı salonu ile iş seyahatine çıkan konuklarına avantaj sağlamaktadır. Oteller ile alakalı daha fazla bilgiye otellerinet sayfasından ulaşabilirsiniz.

Güvenay Business Hotel

Güvenay Business Hotel

Bu yazıyı paylaş
Kapat
0/0
Anıtkabir’e Yakın Konaklama Seçenekleri