GİZLİLİK

isteataturk.com, ziyaretçileri tarafından sitesindeki formlar aracılığıyla sunulan kişisel verileri (isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız, v.b.) üçüncü kişilere satmaz, kiralamaz veya hiç bir şekilde kullandırtmaz.

isteataturk.com, bu bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanacaktır:

• Size basılı yayınlar/yazışmalar göndermek

• Size elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek

Kişisel bilgilere sadece yetkili isteataturk.com yöneticileri erişebilirler. isteataturk.com, kişi kimliklerini açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), Web sitesini iyileştirmek ve genel olarak tüketicileri hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla kullanır. Bu bilgiler üçüncü kişilere açıklanmaz. Coğrafi konumunuz IP numaranıza göre harita üzerinde genel olarak gösterilmektedir. IP numaranız ve/veya ayrıntılı coğrafi konumunuz bu haritadan başkaları tarafından belirlenememektedir. IP loglarımız ve toplanan istatistiksel genel veriler kesinlikle üçüncü kişilere açıklanmamaktadır.

isteataturk.com sitesi, sitesindeki bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin, isteataturk.com’un Gizlilik İlkeleri'ne uyacağını garanti etmez; bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.