ZİYARETÇİ DEFTERİ

HERKESİN GÖREBİLECEĞİ BİR MESAJ BIRAK

ZİYARETÇİ DEFTERİNE BİR ŞEYLER YAZMAK İSTER MİSİN?

 • İşte Atatürk
  10.11.2016

  Asla vazgeçmeyeceğiz, yolunda yılmadan savaşacağız.

 • İşte Atatürk
  09.11.2016

  sevgili ATAM yine geldi 10 kasım içim hüzünle doldu nur içinde yat sana bu vatan minnettardır seni çok özledik çooook ....bakmaya doyamadığım canım ATATÜRK ÜM

 • İşte Atatürk
  09.11.2016

  Seninle SONSUZA Kadar........

 • İşte Atatürk
  25.05.2016

  '' Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur! '' MÜCADELEMİZDE HİÇ BİR ENGEL TANIMAYACAĞIZ!! YILMAYACAĞIZ!! YIKILMAYACAĞIZ!! BAŞARACAĞIIZ!! BAŞARACAĞIIZ! BAŞARACAĞIIZ!!!

 • İşte Atatürk
  19.05.2016

  Atatürk'üm, 97 Yıl önce bugün düşman işgalinde ki vatanımızı kurtarmak, bağımsızlığımızı kazandırmak için yola çıktın. Bugün özgür bir ülkede yaşıyorsak bunu sana borçluyuz. Atatürk'üm ne olurdu o kadar erken gitmeseydin. Ne durumda olduğumuzu bilemezsin, dini siyasette kullanan bir iktidar tarafından yönetiliyoruz. Senin zamanında yoktan var edilen her şey satıldı, nasıl içim yanıyor bir bilsen. Halkımızın yarısı olanların farkında değil. Bu arada teröristlerle savaşan ordumuz her gün şehitler veriyor. Dayanılır gibi değil. Nasıl bu hale geldik diye kahroluyorum. Emanetine sahip çıkamadığımız için bizi affet. Seni, silah arkadaşlarını ve bütün şehitlerimizi minnet, şükran ve sevgiyle saygıyla anıyor ışıklar içinde uyuyun diyorum.

 • İşte Atatürk
  11.04.2016

  Yaşadığı zamanın çok ötesin de bir kişilik.

 • İşte Atatürk
  18.03.2016

  Atatürk'üm, 18 Mart 1915 tarihinde Senin kahraman ordumuzla Çanakkale'de bir kahramanlık destanı yazıp İtilaf Devletlerine "Çanakkale Geçilmez" dedirttiğin günün 101. Yıldönümü. Atatürk'üm aramızdan çok erken ayrıldın, Senden sonra gelen devleti yönetenler devrimlerini ve ilkelerini halka devamlı anlatmadılar. Daha sonrada iktidara gelenler halkımızın dini duygularını istismar ederek insanları yalan ve yanlış olaylara inandırdılar. Bugün maalesef hiç iyi durumda değiliz. Senin bütün uyarıların gerçek oldu...Ama gençliğimizin tamamı olmasa da yarısı devrim ve ilkelerini korumaya çalışıyor...Seni canımdan çok seviyorum. Seni, silah arkadaşlarını ve bütün şehitlerimizi minnet, şükran ve saygıyla anıyorum. Işıklar içinde olun...

 • İşte Atatürk
  10.12.2015

  Atam o kadar şanslıyızki sen bizim tüm milletimizin kaderini değiştirdin.Tüm haklarımı sana borçluyum.Bugün benim doğum günüm varlığım sana feda olsun

 • İşte Atatürk

  Bugün ondan rahatsızlık duyanlar,ya da kendisini onun yerine koyanlar,onun resimlerinden düşüncelerinden fikirlerinden rahatsız olanlar.Atatürk adının bir cumhuriyet olduğunu hala kabullenemeyenler, ne yazık ki çağdaş düşünceye aydınlığa ve cumhuriyete ne kadar zarar verdiklerinin farkında değiller.T.C. adı Atatürk devrimlerinin aydınlık bir geleceğin adıdır.ATATÜRK adıdır.Karanlık düşüncelere teslim olan bir ülke de Atatürk ve onun açtığı laik devrimlerin düşüncenin yakılması anlamına gelmektedir ki işte bu asıl büyük tehlikedir.Türk toplumu onunla var olmuştur,onun düşünceleriyle akıl ve bilime verdiği önemle var olmuştur.Atatürk Atatürk'tür ondan başka biri bu ülkeye asla Atatürk olarak gelmeyecektir.Ama biz inadına onu yaşatmaya çalışırken öldürmeye çalışıyoruz.

 • İşte Atatürk
  11.11.2015

  Atamı anlatmaya ne sözler.ne kelimeler.ne sayfalar,nede yıllar yeter...sarı saçlım mavi gözlüm

 • İşte Atatürk
  10.11.2015

  Atatürk'üm, bugün Sen gideli 77 Yıl oldu. Her geçen yıl Sana olan özlem ve sevgim katlanarak artıyor. Seni ulusumuzun belleğinden ve yüreğinden kimse silemediği gibi, insanlık tarihinin en görkemli yerinden hiç kimse indiremez. Her zaman olduğu gibi yine Senden bizi affetmeni isteyeceğim, çünkü artık iyice biliyorum ki bizim gibi düşünmeyenler olduğunu idrak edemedik, zamanında tedbir alıp karşı koyamadık irtica adım adım yaklaştı. Açıkçası zor günlerden geçiyoruz, nasıl da bu günleri görebildin ve bizi uyardın. Ama yine de umudumuzu yitirmemeliyiz, "Devrim ve İlkelerini" koruyacak gençlerimizi yetiştirmeye çalışıyoruz. Işıklar içinde ol Atatürk'üm...

 • İşte Atatürk
  29.10.2015

  Atatürk'üm, bugün 29 Ekim 2015 Cumhuriyet'imizin 92. yılını kutlayacağız. Senin bizi uyarırken belirttiğin gibi şartlar çok kötü de olsa "Dahili ve harici bedhahlara rağmen" Cumhuriyet'imizi sonsuza kadar yaşatacağız. Devrim ve ilkelerin her zaman olduğu gibi bize yol gösterecek ve güç verecektir. Ne şanslı milletiz ki Atatürk'ümüz var, Ne Mutlu Türküm Diyene.

 • İşte Atatürk
  17.09.2015

  BABA uyan evlatlarını öldürüyorlar!!!!

 • İşte Atatürk
  30.08.2015

  30 Ağustos 1922 Ulusumuzu tutsak etmek isteyen yayılmacı ve işgalci güçlere karşı bütün ulusun ordusuyla, kadınıyla, erkeğiyle, çocuğuyla verdiği bir var olma savaşının zaferle sonuçlandığı gündür. 30 Ağustos 1922 bağımsız, laik, demokratik, çağdaş Türkiye'nin habercisidir. Bu zaferi borçlu olduğumuz Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, bütün şehit ve gazilerimizi saygıyla anarken; bize bıraktıkları bu güzel vatanın değerini bilmeliyiz. Atatürk'ün emanetini yani Cumhuriyet'i yeterince koruyamadık. Türkiye'yi yönetenler O'nun ilke ve devrimlerine Cumhuriyetin ilk yıllarında olduğu gibi uymadılar. Şu son yıllarda ülke içte ve dışta eski Türkiye değil ve bu halkın çoğunluğunu düşündürüyor. Gençliğimize güveniyoruz ama çok dikkat etmemiz gereken günler yaşıyoruz. Allah yardımcımız olsun.

 • İşte Atatürk

  Atatürk Türk milletine akıl ve bilimi miras olarak bırakmış.Ama şimdi gelinen noktada sisteme hakim anlayışın,ne yazık ki Atatürk ve Bilimden duyduğu rahatsızlığa baktığımda benim ülkem bunları haketmiyor .Atatürk neredeyse unutulmak isteniliyor,onun ruhundan bile rahatsızlık duyanlar bir gün gerçeğe dönecekler biliyorum.ama o zaman acaba topluma nasıl hesap verecekler bunu da merak ediyorum.kendilerini onun yerine komaya çalışanlar nasıl bir hatada kaldıklarını anladıklarında zaman geçmiş olacak,o zaman mitoz dan nasıl kurtulacak bu ülke,işte benim asıl merak ettiğim üzüldüğüm gerçek budur.Atatürk çağdaş devrimlerin adıdır,Atatürk aydınlığın bilimin adıdır.Atatürk cumhuriyetin adıdır.