ZİYARETÇİ DEFTERİ

HERKESİN GÖREBİLECEĞİ BİR MESAJ BIRAK

ZİYARETÇİ DEFTERİNE BİR ŞEYLER YAZMAK İSTER MİSİN?

 • İşte Atatürk
  25 Şubat 2019

  Ne büyük bir lider sin bizi ağaların zülmünden tarikat cemaat lardan kurtardın ben ve benim gibi milyon Kürt senin yolunda gidiyor atam rahat uyu

 • İşte Atatürk
  8 Kasım 2018

  Bugün kendi ülkesinin asla silinmeyecek tarihini yazan GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ve bu tarihe can koymuş silah arkadaşlarının asla ölmediklerini anma günü. Atatürk bir devrimin tarihin çağdaşlık ve cumhuriyetin adıdır, bugün ondan rahatsızlık duyanlar, bilsinler ki bu tarihi asla değiştiremeyeceklerdir. Dünyanın her durumda her geçen gün tıkandığı bir noktada Türk milletinin Atatürk'e hala sevgisinin bitmediği ve giderek unutulmazlığın içinde kaldığını görmek ne güzel. Atatürk sevgisi var olduğu sürece onun bıraktığı inanç ve devrim ruhu daima yaşayacaktır. Miras olarak bıraktığı akıl ve bilim, ve buna inananaların gücüyle Atatürk ve onun hediye ettiği cumhuriyetimiz daima ayaşayacaktır.

 • İşte Atatürk

  Rahmetli Atamızın ruhu şad olsun.5 cephede savaş verip Türkiye Cumhuriyetinin kurulmasında 1. Cumhurbaşkanı olarak önderlik yapmış olan Ulu Önder ATATÜRK'ÜN ;Maalesef 2018 senesinde hala vatan haini olan kişilerce karalanmaya çalışıldığını teessüfle ve elemle müşahade etmekteyiz.BU BİRBİRİNİ ÇEKEMEMEZLİK,GAFLET VE DELALET DEVAM ETTİĞİ SÜRECE TÜRK MİLLETİNE MÜREFFEV VE RAHAT BİR TÜRKİYE VERMEK HEDEFİYLE SOĞUK BİR savaş verileceği kesindir.

 • İşte Atatürk
  A
  6 Ekim 2018

  Seni seviyoruz Ata'm ❤

 • İşte Atatürk
  9 Eylül 2018

  1994 baharında İzmir Fransız Kültür Merkezi'nde "Türkiye'de Fotografın Öncüleri" adıyla bir sergiyi izlemiştim. 1850'lerden başlayarak Osmanlı topraklarından, çoğu Anadolu'dan olmak üzere yüzlerce fotograf... Daha sonra aynı yılın sonuna doğru çalıştığım gemiyle gittiğim Yemen'in Hudeyda limanında karaya çıktığımda, sanki o fotorgraflar canlanmış gibiydi, siyah-beyaz görüntüler sanki karşımda renklenmiş gibi. Kılık-kıyafet, sokakların hâli, insanların yaşamı... hepsi ama hepsi sanki yüzkırk yıl öncesi gibi. Hani bazan "sanki saat durmuş gibi" deriz ya, aynen öyle. "SANKİ TAKVİM DURMUŞ GİBİYDİ". İşte o zaman anladım, Atatürk'ün nasıl bir şekilsiz güruhtan bir millet yarattığını. O'na saldıranların, özenip O'nu taklide çalışanların, adını silmeye kalkışanların becerememeleri de ondan, O'ndaki dehayı anlamalarına yetmez kafalarının yapısı, kapasitesi. Onu tanımamız için bizlere derlenmiş kocaman bir demet bilgi sunan bu sayfaya emeği geçenlere, katkı sağlayanlara ve sayfaya uğrayıp başkalarına da duyuranlara teşekkürler.

 • İşte Atatürk
  30 Ağustos 2018

  Güzel bir sayfa ama Fotoların üstüne babanın malıymış gibi websitenin duble reklamını koymanız hiç doğru değil kardeşim!

 • İşte Atatürk
  26 Ağustos 2018

  senden öğreneceğimiz daha birçok şey var paşam...

 • İşte Atatürk
  18 Ağustos 2018

  Atatürk, modern Türkiye'nin kurucusudur. Yayınladığınız fotoğrafları sırası ile incelendiğinde ne kadar zorluklar ve yokluklar içinde, hem dış hemde iç düşmanlara karşı nasıl bir mücadele verdiği görülür. Atatürk bu ülkenin birleştirici harcıdır. Öngörüleri halen geçerliliğini korumaktadır. Büyüklüğü de buradan gelmektedir.

 • İşte Atatürk
  6 Haziran 2018

  Bir sayfa ne kadar muhteşem olabilirin cevabını buldum sanırım

 • İşte Atatürk
  27 Mayıs 2018

  seni seviyorum Ata'm

 • İşte Atatürk
  21 Mayıs 2018

  Merhaba, Atatürk'e özel hazırladığınız bu siteyi mükemmel buldum. Yapımında emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Böyle bir çalışmaya ev sahipliği yaptığınız için sizinle gurur ve minnet duydum. Sevgilerimle..

 • İşte Atatürk
  16 Ocak 2018

  Sayfaya harcamis oldugunuz emek için bütün içtenligimle tesekkür ederim. Vakit gazetesinde yayinlanmis soylesiyi gayet dogru olarak yazmissiniz.

 • İşte Atatürk
  30 Kasım 2017

  Ne Mutlu Türk'üm Diyene..

 • İşte Atatürk
  20 Kasım 2017

  Sevgimiz saygimiz sonsuza kadar

 • İşte Atatürk
  11.09.2017

  Ben henüz umudumu yitirmedim. Ne mutlu Türk’üm diyene!