ZİYARETÇİ DEFTERİ

HERKESİN GÖREBİLECEĞİ BİR MESAJ BIRAK

ZİYARETÇİ DEFTERİNE BİR ŞEYLER YAZMAK İSTER MİSİN?

 • İşte Atatürk
  16 Ocak 2018

  Sayfaya harcamis oldugunuz emek için bütün içtenligimle tesekkür ederim. Vakit gazetesinde yayinlanmis soylesiyi gayet dogru olarak yazmissiniz.

 • İşte Atatürk
  30 Kasım 2017

  Ne Mutlu Türk'üm Diyene..

 • İşte Atatürk
  20 Kasım 2017

  Sevgimiz saygimiz sonsuza kadar

 • İşte Atatürk
  11.09.2017

  Ben henüz umudumu yitirmedim. Ne mutlu Türk’üm diyene!

 • İşte Atatürk
  30.09.2017

  ÖZVERİLİ ÇALIŞMALARINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM. 30 CİLTLİK ATATÜRK'ÜN BÜTÜN ESERLERİ ADLI YAYININ TELİF HAKKININ KAYNAK YAYINLARINDAN SATIN ALINARAK TAMAMININ SİTENİZDE HEM ARAMA YAPILABİLEN WEB SAYFASI HEM DE TARANMIŞ CİLTLER HALİNDE İNDİRİLEBİLEN PDF KİTAPLAR OLARAK YAYINLANMASINI DİLİYORUM. SAYGILARIMLA

 • İşte Atatürk
  26.09.2017

  Unutmak elde değil. ...

 • İşte Atatürk
  25.09.2017

  Ben senin yaptığın devrimlerini,karekterini,liderliğini dinleyerek büyüdüm. Seni görmeden sevdim. Şimdi kızım da seni görmeden sevdi. Kemal paşam, Atatürk'üm. Senin yokluğuna inanmıyorum. Sen hep varsın. Var olacaksın. Kemal paşam Atatürk'üm

 • İşte Atatürk
  24.09.2017

  Benim tek liderim MUSTAFA KEMAL ATATÜRK dür

 • İşte Atatürk
  23.09.2017

  Atam, sen bizlere hediyesin ve daim kalbimizdesin . Teslim ettiğin bu ülkeyi ve cumhuriyetimizi , devrimlerini biz var oldukça yaşayacak ve yaşatacağız .

 • İşte Atatürk
  23.09.2017

  Söyleyecek o kadar çok şeyler var ki ATAM. Siz yıllar önce çok fazlasını söylediniz ve de bizlere ışık oldunuz.Sizi kötüleseler de bu sizi daima daha da yükseltecektir. NE MUTLU TÜRK' üm DİYENE....

 • İşte Atatürk
  23.09.2017

  Allah'ın seçilmiş kullarından olan nur yüzlü güzel Atamın mekânı cennet olsun .... Sevgimiz ebediyete kadar sürecek ....!

 • İşte Atatürk
  23.09.2017

  Unutmadik yasatacagiz

 • İşte Atatürk
  22.09.2017

  Atam, senin kurduğun, çağdaşlığı hedeflemiş cumhuriyetin içini oydular. Sıkışınca senin adınla aldatmaya devam ettiler. Bu geri millet ne yazık ki senin saçtığın ışıklarla aydınlanmayı beceremedi. Senden feyz alanlar da her gün daha azalarak, daha güçsüzleşerek sadece şikayet ederek bu geriliğe teslim oluyoruz. O zaman bugünleri bildin, söyledin olacakları. Yüreğim, içim yanıyor Atam.

 • İşte Atatürk
  21.09.2017

  Devrimlerini yaşatmak, çağdaş, bağımsız, güçlü ve müreffeh bir Türkiye ülkusunu gerçeklestirmek icin cok calisacagima yuce huzurunda and içerim.

 • İşte Atatürk
  21.09.2017

  Mustafa Kemal Atatürk'ün yaşadıklarını şöyle bir sıralarsak; Babası öldü. Yetim büyüdü. Üvey evlat oldu. Tutuklandı. Hapse atıldı. Sürüldü. İşsiz kaldı. Şöyle yazıyordu o sıkıntılı günlerde kaleme aldığı günlüğüne; 'Harcamalarım fazla değil, zira gelirim hep az.' Hastalandı, böbreklerinden. Vuruldu, göğsünden. Mesleğinden atıldı. İdama çarptırıldı. Kardeşleri öldü. Çocuğu olmadı. Boşandı. Karaciğeri iflas etti. Evet... Mustafa Kemal Atatürk bu... Evladı olmayan bir yetimin, duygularını anlatın... Anlatın ki, o yetimin, evlatlarımıza bıraktığı hediyenin kıymetini anlasın evlatlarımız. Cumhuriyet, çocuklara anlatıldığı gibi, folklorik bir müsamere coşkusundan ibaret değil çünkü... Anlatın ki, kökeninde barınan derin hüznü kavrasınlar. İşte liste yukarıda. Kısacık ömründe bir insanın başına ne felaket gelebilirse gelmiş... Bunu anlatın... Direnen, teslim olmayan ruhu anlatın .. Korkmasınlar engellerden. Korkmasınlar yalnız kalmaktan. Korkmasınlar işsizlikten... Korkmasınlar parasızlıktan. Korkmasınlar alçaklardan. Korkmasınlar doğrulardan. Yürek dediğin... Sadece organ değil Bunu anlayın !!! AB Uyum yasaları gereğince devlet dairelerinden Atatürk resimlerinin kaldirilmasini protesto ediyoruz!!! Ulusal bilincimizi yavaş yavaş yok etmelerine izin vermek istemiyorsanız bu elektronik postayı iletebileceğiniz kadar iletin !!! Bir Anı ... İzmir kurtulmuş, çok tatlı bir yorgunluk, Ankara'ya hareket edecekler... Trene binerler ve kompartımana çekilirler. Ertesi gün, yaveri, Atatürk'ün kompartımanının kapısını çalar. Atatürk, yorgun, bitkin bir halde kravatını yıkamaktadır. Yaveri; 'Paşam bu ne hal, hiç uyumadınız herhalde, niye böylesinizı' der. 'Çocuk, kompartımanıma yastıkla battaniye koymayı unutmuşsunuz. Kolumu yastık yaptım ağrıdı. Setremi yastık yaptım üşüdüm. Uyumadım kalktım' der. Yaveri; 'Aman paşam! Birimize haber verseydiniz. Hemen size bir yastıkla battaniye getirirdik' der ve bir ülke kurtarmaktan dönen komutan tarihi bir cevap verir; 'Geç fark ettim. Hepiniz en az benim kadar yorgundunuz, hiçbirinize kıyamadım. Önemli olan benim uyumam değil, milletimin rahat uyuması...' ATAMIZ SAYESİNDE ÖYLE RAHAT UYUYORUZ Kİ; HALA UYANAMADIK !